Opiekunka Ursberg nr.ref 2018111 praca od 27.11.18.Wymagane czynne prawo-jazdy.Premia Świąteczna.

Szczegóły oferty pracy:

Lokalizacja: Ursberg, Niemcy

Land: Bayern

Numer referencyjny: 2018111

Wynagrodzenie: 1450 €

Opis stanowiska:
Podopieczna 82 lata

Praca od: Wtorek 27 listopada 2018

Opis schorzeń: Pani Mobilna .Bez demencji. Pani jest samodzielna w kewstii toalety, ubierania.Noce przesypia.Pmoc w domu, gotowanie, sprzątanie,zakupy. Raz dziennie jedzie sie z podopieczna do szpitla do męża, samochodem do dyspoycji opiekunki, podopieczna nie posiada prawo-jazdy.

Wymagania: kobieta, dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy

Zakres obowiązków – czynności pielęgnacyjne:
Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

Czynności pielęgnacyjne – dodatkowe wymagania:

Zakres obowiązków – prace w domu:
gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, zakupy

Prace w domu – dodatkowe wymagania:
czynne prawo -jazdy

Dostępny na miejscu sprzęt:
Chodzik

Dodatkowo dla użytku opiekunki:
Dostęp do internetu, Telewizor, Telefon

Opiekunce zapewniamy:

  • dodatkowe, korzystne dla opiekunek ubezpieczenie za granicą
  • organizację dojazdu
  • zakup biletu do Niemiec dla opiekunki
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Ursberg, Niemcy – lokalizacja na mapie:

Wskaźnik na mapie pokazuje miasto, a nie dokładną lokalizację oferty

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą – wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz.
Jeżeli nie wysłałaś jeszcze naszego ogólnego formularza aplikacyjnego dla opiekunek – wypełnij i wyślij go teraz.
W sprawie oferty możesz także skontaktować się telefonicznie +48 61 843 87 02 lub przez formularz kontaktu podając numer referencyjny oferty 2018111

Formularz – zgłosznie do oferty nr ref 2018111

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)