Opiekunka do Pana, 88214 Ravensburg, nr ref 2018058, praca od 06.12.2018.Premia świąteczna.

Szczegóły oferty pracy:

Lokalizacja: Ravensburg, Niemcy

Land: Bayern

Numer referencyjny: 2018058

Wynagrodzenie: 1500 €

Opis stanowiska:
Podopieczny Pan Günter ma 90 lat, 166 cm wzrostu, waży ok 65 kg

Praca od: Czwartek 6 grudnia 2018

Opis schorzeń: Opis stanowiska:Podopieczny Pan Günter ma 90 lat, 166 cm wzrostu, waży ok 64 kg.Podopieczny przeszedł udar.Porusza się za pomocą chodzika lub laski.Toaletę podopiezcny stara się wykonywać sam.Ewentualna asysta.Mieszka z żoną całkowicie smodzielna,gotuje się tylko dla Pan i dla siebie.Zona sam przygotowuje sobie posiłki.Podopieczny jest osobą ciepłą , wrażliwa i bardzo spokojną.Podopieczny stara się codziennie ćwiczyć,aby być bardziej samodzielnym. W domu podopiecznego jest kot.

Wymagania: kobieta, wykwalifikowana opiekunka, dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca

Zakres obowiązków – czynności pielęgnacyjne:
Higiena osobista, Pomoc przy chodzeniu do toalety, Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, Kontrola przyjmowania posiłków, Podawanie leków

Czynności pielęgnacyjne – dodatkowe wymagania:

Zakres obowiązków – prace w domu:
gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, zakupy

Prace w domu – dodatkowe wymagania:

Dostępny na miejscu sprzęt:
Krzesło toaletowe, Wózek inwalidzki, Podnośnik do wanny, Winda schodowa, Łóżko specjalistyczne, Chodzik

Dodatkowo dla użytku opiekunki:
Dostęp do internetu, Telewizor, Telefon, Tanie połączenia do Polski

Opiekunce zapewniamy:

  • dodatkowe, korzystne dla opiekunek ubezpieczenie za granicą
  • organizację dojazdu
  • zakup biletu do Niemiec dla opiekunki
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Ravensburg, Niemcy – lokalizacja na mapie:

Wskaźnik na mapie pokazuje miasto, a nie dokładną lokalizację oferty

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą – wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz.
Jeżeli nie wysłałaś jeszcze naszego ogólnego formularza aplikacyjnego dla opiekunek – wypełnij i wyślij go teraz.
W sprawie oferty możesz także skontaktować się telefonicznie +48 61 843 87 02 lub przez formularz kontaktu podając numer referencyjny oferty 2018058

Formularz – zgłosznie do oferty nr ref 2018058

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)