Opiekunka Allmannshofen nr ref.2018 415 praca od 31.01.19

Szczegóły oferty pracy:

Lokalizacja: Allmannshofen, Niemcy

Land: Bayern

Numer referencyjny: 2018145

Wynagrodzenie: 1400 €

Opis stanowiska:
Poszukujemy Pani do opieki nad 82letnią podopieczną.

Praca od: Czwartek 31 stycznia 2019

Opis schorzeń: Pani mieszka z mężem i synem, którzy nie wymagają opieki. Podopieczma ma prawostronny paraliż, jest osobą leżąca. Ma cukrzycę.

Wymagania: kobieta, wykwalifikowana opiekunka, dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz, komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków – czynności pielęgnacyjne:
Higiena osobista, Pomoc przy chodzeniu do toalety, Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, Kontrola przyjmowania posiłków

Czynności pielęgnacyjne – dodatkowe wymagania:

Zakres obowiązków – prace w domu:
gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, zakupy

Prace w domu – dodatkowe wymagania:

Dostępny na miejscu sprzęt:
Krzesło toaletowe, Wózek inwalidzki, Łóżko specjalistyczne

Dodatkowo dla użytku opiekunki:
Dostęp do internetu, Telewizor

Opiekunce zapewniamy:

  • dodatkowe, korzystne dla opiekunek ubezpieczenie za granicą
  • organizację dojazdu
  • zakup biletu do Niemiec dla opiekunki
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Allmannshofen, Niemcy – lokalizacja na mapie:

Wskaźnik na mapie pokazuje miasto, a nie dokładną lokalizację oferty

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą – wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz.
Jeżeli nie wysłałaś jeszcze naszego ogólnego formularza aplikacyjnego dla opiekunek – wypełnij i wyślij go teraz.
W sprawie oferty możesz także skontaktować się telefonicznie +48 61 843 87 02 lub przez formularz kontaktu podając numer referencyjny oferty 2018145

Formularz – zgłosznie do oferty nr ref 2018145

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym dla celów potrzebnych w procesie rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości treść informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Autumn-Care spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa zawartych w Klauzuli Informacyjnej. Rozumiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie.